e-Governance Conference 2020: Giant Leaps Start With Small Steps

20.05.2020 - 21.05.2020

E-riigi Akadeemial on hea meel kutsuda teid kuuendale rahvusvahelisele e-valitsemise konverentsile “„Giant Leaps Start With Small Steps”/ “Hiiglaslikud arenguhüpped algavad väikestest sammudest“, mis toimub 20. – 21. mail 2020 Tallinnas. E-valitsemise konverents keskendub praktilistele ja sageli väiksena näivatele sammudele, mida on vaja teha valitsuste pikaajaliste visioonide elluviimiseks.

Tänavuse konverentsiga tähistame Kuu külastuse 50. aastapäeva. Nagu me teame, algas ka see inimkonna hiiglaslik arenguhüpe väikestest sammudest: teadusuuringud, kohtumised, programmeerimine, tehnoloogia arendamine jne. Sama põhimõte kehtib ka digimuutuste ja e-valitsuse arendamise kohta.

Konverentsi teemad:

  • Digimuutuse visiooni teisendamine väikesteks sammudeks: millest alustada?
  • Milline on valitsuse roll ühiskonna digitaalse innovatsiooni ja digitaalse kaasatuse juhtimisel?
  • Kuidas muuta “digi” riigi arengu oluliseks osaks ja kuidas seda rahastada?
  • Viimaste aastakümnete muudatuste rakendamine: kuidas mõjutab valitsust üleminek pilvepõhisele platvormiteenusele?

Konverentsil esinevad  Eesti väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu, menuki „Non-Bullshit Innovation“ autor David Rowan, teadlane Avi Jorisch Washingtoni Instituudist ning teised digitaalse ümberkujundamise teoreetikud ja praktikud Eestist ja kogu maailmas.

Konverents toob Tallinnasse kokku e-valitsemise arendamise eest vastutavad ametnikud, riigi IKT arengute üle otsustajad, teadlased, rahvusvahelised rahastajad ja ettevõtted üle maailma.

 

Kohtumiseni konverentsil!

Korraldaja