fbpx

Andro Kull, PhD

Välisekspert/projektijuht

 

Dr Andro Kullil on 15-aastane töökogemus avaliku sektori IT-spetsialistina ja IT-juhina,  finantssektori IT-audiitorina  ja energeetika sektori IT-riskijuhina.

Androle omistati doktorikraad Tampere Ülikoolis 2012. aastal. Aastatel 2012 – 2015 töötas ta osaajaga Tallinna Tehnikaülikooli Informaatika Instituudis lektorina, pidades IT juhtimise magistrantidele loenguid IT riskijuhtimisest ja infoturvalisusest.

2015. aastast on ta Tallinna Tehnikaülikoolis rahvusvahelise küberturvalisuse magistratuuri lektor, kes loeb info ja küberturvalisuse tagamisest organisatsioonides. Tema uurimisobjektiks on infoturvalisuse juhtimise distsipliinidega seonduv, sisaldades nii IT-riskianalüüsi, infoturvalisust avalikus sektoris, IT auditi läbiviimist ja infoturvalisuse tagamist kui ka äritegevuse jätkusuutlikkuse planeerimist ja kriitilise taristu kaitset.

Andro omab erialaste oskuste sertifikaate koolitajana (PECB), IT korraldajana avalikus sektoris (CIS RM ja CIS LI), ISACAs (CRISC, CISA ja CISM) ja DRI International’is (ABCP).

Andro emakeel on eesti keel, ta räägib vabalt inglise keelt, on õppinud saksa ja vene keelt ning mõistab soome keelt.