e-Estonia: e-Governance in Practice (2017)

e-Estonia: e-Governance in Practice (2017) on 2016. aastal ilmunud menuraamatu uuendatud trükk.

Raamat annab ülevaate Eesti infoühiskonnast, selle ülesehitusest ja juhtimisest. Käsiraamat tutvustab Eesti digiühiskonna peamisi külgi ning selgitab, kuidas tehnoloogiad, seadusandlus, riigi juhtimine ning kodanike ja ettevõtete kaasatus teevad e-valitsemise võimalikuks. Raamatu koostasid E-riigi Akadeemia eksperdid koos küberkaitse ning digitaalse identiteedi asjatundjatega.

Uuendatud trükis annab detailsema ülevaade koosvõime teguritest, digitaalse identiteedi haldamisest ning sellega seotud seadusandlusest. Samuti on uuendatud statistilisi andmeid ning täiendatud eelmise trüki infot.

Usume, et raamat on heaks abiliseks riigijuhtidele ja -ametnikele, kes soovivad infotehnoloogia võimalusi oma riigis rakendada, ning samuti kõigile e-riigi huvilistele.

Suurema koguse ostusoovi korral kontakteeru palun helen.aasa@ega.ee. Samuti on võimalik raamatuid osta meie kontorist aadressil Rotermanni 8, Tallinn, E-R 9:00-17:00.

Kui ostad raamatu allolevate linkide kaudu, siis pärast PayPal makse sooritamist vajuta kindlasti  “Return to Merchant” ning lae raamat alla.


Head lugemist!

 

IMG_0357_2