fbpx
Kasutustingimused

Tere tulemast E-riigi Akadeemia (eGA) veebilehele! Jätkates veebilehe sirvimist ja kasutamist, kohustute järgima kasutustingimusi, mis koos isikuandmete kaitse poliitikaga reguleerivad E-riigi Akadeemia ja kasutajate vahelisi suhteid veebilehe kasutamisel.

Veebilehe eesmärk on jagada teavet E-riigi Akadeemia tegevuse kohta. Mõiste „E-riigi Akadeemia“ või „meie“ tähistab veebilehe omanikku asukohaga Rotermanni 8, Tallinn, Eesti Vabariik. Mõiste „Teie“ tähistab meie veebilehe kasutajat või külastajat.

Veebilehe kasutamine eeldab nõustumist järgnevate tingimustega:

Veebilehel avaldatud sisu on mõeldud Teile teadmiseks ja kasutamiseks. Veebilehe sisu võib muuta sellest ette teatamata. Me ei garanteeri, et esitatud teave ja materjalid on täpsed, täielikud või sobivad konkreetseks eesmärgiks. Veebilehel esitatud teavet või materjale kasutate omal riisikol ning eGA sellise kasutuse eest ei vastuta.

Veebileht sisaldab meile kuuluvaid või litsentsitud materjale. Nende hulka kuuluvad ka veebilehe kujundus, välimus ja siin kasutatud graafilised elemendid. Veebilehel avaldatud materjale võib taasesitada ainult kooskõlas autoriõiguse teatisega, mis moodustab käesolevate kasutustingimuste osa. Kõikide veebilehel esitatud kaubamärkide kohta, mis ei kuulu või ei ole litsentsitud eGAle, on veebilehel esitatud vastav teade. Veebilehe omavolilise kasutamise eest võidakse esitada kahju hüvitamise nõue ja/või algatada kriminaalasi.

Veebilehel võib olla linke, mis viivad Teid teistele veebisaitidele. Need lingid on lisatud selleks, et pakkuda Teile mugavamalt täiendavat teavet. Me ei vastuta lingitud veebilehtede sisu eest.

Veebilehe kasutamise ja sellest tulenevate vaidluste suhtes kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust.

Küpsised

Küpsised on väikesemahulised failid, mis salvestatakse veebilehe külastamisel Teie arvuti või muu seadme veebilehitsejasse, et jälgida kasutusstatistikat ja pakkuda paremat kasutuskogemust. Kui külastate meie veebilehte, võime küpsiste või muude sarnaste tehnoloogiate abil koguda tehnilisi andmeid veebilehe kasutamise kohta, sealhulgas IP-aadress, seadme tunnus, vaadatud teave, keeleseaded ja asukohaandmed.

Küpsistest keeldumiseks palun muutke oma veebilehitseja seadeid. Rohkem infot ning juhendi küpsiste haldamiseks või keelamiseks leiate Andmekaitse Inspektsiooni veebilehelt https://aki.ee/et/kupsised. Küpsistest keeldumisel tuleb Teil arvestada sellega, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi seejärel enam kättesaadavad olla.

Ega.ee veebilehel kasutame järgnevaid küpsiste tüüpe:

  • Püsiküpsised – vajalikud veebilehel ringi liikumiseks ja selle funktsioonide kasutamiseks.
  • Seansiküpsised – võimaldavad veebilehel meelde jätta Teie varasemaid valikuid (nt keele valik).
  • Analüütilised küpsised – koguvad andmeid veebilehel käitumise kohta, et võimaldada tõsta veebilehe kasutusmugavust.
  • Reklaamiküpsised – kasutavad küpsiseid jälgimise eesmärgil, et isikupärastada näidatavaid reklaame.
  • Suhtluspluginate küpsised – võimaldavad jagada veebilehe sisu sotsiaalvõrgustikes.
  • Kolmandate osapoolte küpsised – kolmandate osapoolte teenused või tarkvara (nt kaardid, videod jne) võivad Teie veebilehitsejasse küpsiseid saata.

ega.ee kodulehel kasutatavate küpsiste nimekiri: https://ega.ee/et/kupsised.

Isikuandmete kogumine veebilehel

Veebilehel kogutavaid isikuandmeid kogume teenuste osutamiseks. Kogume nii andmeid, mille meile esitate, kui ka andmeid, mille saame teenuste kasutamise käigus.

Esitatavateks andmeteks on näiteks veebivormides küsitav info (nimi, e-posti aadress). Kui teatate veebilehega seotud probleemidest, palume Teil lisaks probleemi kirjeldusele esitada ka oma kontaktandmed. Kui võtate meiega ühendust e-posti teel, salvestame Teie kontaktandmed ja e-kirjas esitatud muu teabe. Kui tellite veebilehe kaudu teenust või tasute arve, palume Teil esitada tehingu andmed, sealhulgas oma postiaadressi, e-posti aadressi ja makse kirjelduse.

Lisaks kogume teenuste kasutamise käigus kogutavat infot nagu IP aadress, päringu esitamise aeg, küpsiste info jne.

Avaldamine ja uuendamine

E-riigi Akadeemia jätab endale õiguse teha isikuandmete töötlemise korras, veebilehe kasutamise tingimustes ja küpsiste kasutamise põhimõtetes muudatusi. Külastage veebilehte regulaarselt, et olla kursis kõikide muudatustega. Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil .

Käesolevat lehte uuendati viimati 6. märtsil 2020.