fbpx

Tallinn e-Governance Conference 2017

30.05.2017 - 31.05.2017

Tänavune konverents keskendub teadmussiirdele kui peamisele e-valitsemise arengu tagajale ning tutvustab parimaid näiteid üle maailma. Lisaks esitletakse näiteid avalikest e-teenustest, mis on muutnud inimeste elu paremaks.

Konverentsi geograafiline haare on eriti lai, hõlmates ka Aafrika, Kariibi ja Vaikse ookeani riikide esinejaid, kogemusi ja teenuste näiteid.

Konverentsi avavad Eesti president Kersti Kaljulaid, Aafrika, Kariibi ja Vaikse ookeani riikide grupi (ACP) peasekretär Patrick Ignatius Gomes ja Euroopa Komisjoni välisasjade ja arengu peadirektoraadi peadirektor Stefano Mancervisi. 

Tallinna e-valitsemise konverentsil esinevad Eesti välisminister Sven Mikser, Aafrika Liidu taristu ja energia volinik dr Amani Abou-Zeid, majandusministeeriumi IT-asekantsler Siim Sikkut, IT-visionäär Linnar Viik, Eesti alalise esinduse digitaalküsimuste nõunik Euroopa Liidu juures Kristjan Luukas Ilves, Argentiina e-riigi arendaja Gustavo Giorgetti, SIA digitaalse identiteedi eksperdid Bernard Morvant ja Stéphanie de Labriolle, Cape Verde ülikooli teadur Antonio Fernandes, Bruneli ülikooli teadur Jeremy Millard, Mosambiigi Eduardo Mondlane ülikooli professor Laurino Alberto Chemane, Koblenzi ülikooli e-valitsuse professor Maria A. Wimmer, samuti E-riigi Akadeemia juhtivad eksperdid: Arvo Ott, Ivar Tallo, Hannes Astok ja Raul Rikk jt

Lähem info, kava ja otseülekanne aruteludest konverentsi ajal Tallinna e-Governance 2017 veebilehelt . Kaasa saab rääkida Twitteris #egov2017.

Tallinna e-valitsemise konverentsi korraldab E-riigi Akadeemia koostöös Eesti Välisministeeriumi ja Aafrika, Kariibi ja Vaikse ookeani riikide liiduga. Konverentsiga tähistab E-riigi Akadeemia oma 15. tegevusaastat. Selle aja jooksul on akadeemia levitanud Eesti e-riigi ülesehitamise kogemusi enam kui 60 riigis üle maailma ning koolitanud ja nõustanud enam kui 3500 asjatundjat.

Esitlused

Presentatsioonide slaidid leiab siit.
Videosalvestused asuvad  siin.

Konverentsi raportit saab lugeda  prantsuse ja inglise keeles.

Partnerid

EAK-360x360_arengukoostoo                 ACP logo