Koolitus

E-valitsemise koolitused aitavad välisriikide esindajatel kasutusse võtta IKT pakutavaid võimalusi

E-riigi Akadeemia (eGA) korraldab e-valitsemise ja avatud valitsemise koolitusi, mis põhinevad meie ekspertide e-Eesti ülesehitamise kogemusel ning digipöörde toetamisel enam rohkem kui 130 riigis.

Meie koolitustel osalevad välisriikide ametnikud, poliitikud, kodanikuühiskonna esindajad ja IT-spetsialistid, kes soovivad võtta IKT tööriistu senisest enam kasutusse, et valitseda jätkusuutlikult ning kodanike jaoks läbipaistvalt ja efektiivselt.

E-valitsemise koolitused aitavad välisriikide esindajatel paremini mõista ja kasutusse võtta tehnoloogia pakutavaid võimalusi. Koolitusel selgitame, milliseid otsuseid tuleb teha haldussuutlikkuse suurendamiseks ning jätkusuutlike avalike teenuste arendamiseks. Samuti toome näiteid Eestist ja mujalt maailmas.

 

LAADI ALLA E-VALITSEMISE KOOLITUSTE TUTVUSTUS

Korraldus

Välisriikide esindajate vajadustele kohandatud koolitused võivad toimuda kas eGA kontoris Tallinnas või välispartneri koduriigis.

Enamik koolituse tellijatest soovib korraldada oma koolituse Eestis. Eestit külastades saavad osalejad innustust, kui näevad Eesti e-valitsemist oma silmaga. Sageli on just see „käegakatsutav kogemus“ andnud osalejatele tõuke astuda konkreetseid samme digipöörde läbiviimiseks oma riigis.

Koolitus kestab tavaliselt 3–5 päeva inglise või vene keeles. Võimalik on korraldada tõlge ka prantsuse keelde.

 

Telli koolitus!

  • Osalejate arv ja profiil
  • Millist organisatsiooni esindatakse?
  • Kes tasub koolituse eest?