Kontaktid

uus_kontorihoone

E-riigi Akadeemia SA

Reg.number: 90007000

Rotermanni 8
10111 Tallinn
T: +372 663 1500
E: info @ ega.ee

 

eGA kontor Tartus
+ 372 663 1511
Riia 4, 51004 Tartu
eGA kontor Serbias
+ 372 663 1533
Milutina Milankovica 66-11, 11070 Belgrad
eGA kontor Ukrainas
+ 372 663 1532
Baseina 21a – 6,
01004 Kiiev

 

Juhatus

arvo_veeb_1

Arvo Ott


juhatuse esimees
P: +372 663 1510
M: +372 508 8901
E: arvo.ott@ega.ee
S: arvoott
hannes_astok_veeb

Hannes Astok


juhatuse liige, targa omavalitsuse valdkonnajuht
P: +372 663 1511
M: +372 509 1366
E: hannes.astok@ega.ee
S: hannesastok

Valdkondade ja teenuste juhid

linnarviik

Linnar Viik


eGA asutaja, nutika riigi valdkonnajuht
P: +372 663 1500
M: +372 513 5555
E: linnar.viik@ega.ee
S: linnarviik
kristina_veeb

Kristina Reinsalu


e-demokraatia valdkonna juht
P: +372 663 1500
M: +372 528 1392
E: kristina.reinsalu@ega.ee
S: kristinare1
raul_veeb

Raul Rikk


riikliku küberturvalisuse valdkonnajuht
P: +372 663 1500
M: + 372 5647 7520
E: raul.rikk@ega.ee
S: raulrikk
hannes_astok_veeb

Hannes Astok


juhatuse liige, targa omavalitsuse valdkonnajuht
P: +372 663 1511
M: +372 509 1366
E: hannes.astok@ega.ee
S: hannesastok
Katrin_2

Katrin Nyman-Metcalf


uuringute juht
P: +372 663 1500
M: +372 5333 1063
E: katrin.nyman-metcalf@ega.ee
annela_veeb_1

Annela Kiirats


koolitusjuht
P: +372 663 1502
M: +372 525 8623
E: annela.kiirats@ega.ee

Eksperdid

arvo_veeb_1

Arvo Ott


juhatuse esimees
P: +372 663 1510
M: +372 508 8901
E: arvo.ott@ega.ee
S: arvoott
hannes_astok_veeb

Hannes Astok


juhatuse liige, targa omavalitsuse valdkonnajuht
P: +372 663 1511
M: +372 509 1366
E: hannes.astok@ega.ee
S: hannesastok
linnarviik

Linnar Viik


eGA asutaja, nutika riigi valdkonnajuht
P: +372 663 1500
M: +372 513 5555
E: linnar.viik@ega.ee
S: linnarviik
raul_veeb

Raul Rikk


riikliku küberturvalisuse valdkonnajuht
P: +372 663 1500
M: + 372 5647 7520
E: raul.rikk@ega.ee
S: raulrikk
kristina_veeb

Kristina Reinsalu


e-demokraatia valdkonna juht
P: +372 663 1500
M: +372 528 1392
E: kristina.reinsalu@ega.ee
S: kristinare1
Katrin_2

Katrin Nyman-Metcalf


uuringute juht
P: +372 663 1500
M: +372 5333 1063
E: katrin.nyman-metcalf@ega.ee
annela_veeb_1

Annela Kiirats


koolitusjuht
P: +372 663 1502
M: +372 525 8623
E: annela.kiirats@ega.ee
mari_veeb

Mari Pedak


U-LEADi toetusprojekti EGOV4UKRAINE meeskonna juht
P: +372 663 1532
M: +372 515 6761 (Eestis); +38 063 164 3550 (Ukrainas)
E: mari.pedak@ega.ee
S: mari.pedak
uuno_veeb

Uuno Vallner


vanemekspert
P: +372 663 1500
M: +372 513 7174
E: uuno.vallner@ega.ee
S: uuno.vallner
liia_veeb

Liia Hänni


vanemekspert
P: +372 663 1505
M: +372 512 7316
E: liia.hanni@ega.ee
S: liiahanni
anu_veeb_1

Anu Vahtra-Hellat


kommunikatsioonijuht
P: +372 663 1507
M: +372 517 7671
E: anu.vahtra-hellat@ega.ee
S: anuvahtrahellat
foto_monika_veeb

Monika Lekić


Projektiarendusjuht
P: +372 663 1533
M: +381 607 583 379
E: monika.lekic@ega.ee 
jelizaveta_veeb

Jelizaveta Krenjova-Cepilova


projektijuht
P: +372 663 1535
M: +372 5330 6868
E: jelizaveta.krenjova@ega.ee
triinu_veeb

Triinu Raigna


projektijuht
P: +372 663 1500
M: +372 514 4724
E: triinu.raigna@ega.ee
S: triinu_raigna
marit_veeb

Marit Lani


projektijuht
P: +372 663 1500
M: +372 5656 8420
E: marit.lani@ega.ee
S: marit.lani
tiina_viiderfeld

Tiina Viiderfeld


Kliendisuhete arendusjuht
P: +372 663 1516
E: tiina.viiderfeld@ega.ee
S: tiina.viiderfeld
agu_kivimagi

Agu Kivimägi


Küberturvalisuse vanemekspert
P: +372 526 7992
E: agu.kivimagi@ega.ee

Tugiüksus

aile_veeb

Aile Kullerkupp


finantsjuht
P: +372 663 1503
M: +372 515 3124
E: aile.kullerkupp@ega.ee
maarja_veeb

Maarja Ulman


raamatupidaja
P: +372 663 1515
M: +372 5622 6027
E: maarja.ulman@ega.ee
liis_veeb

Liis Saat


raamatupidaja
P: +372 663 1500
M: +372 525 1294
E: liis.saat@ega.ee
evelin_veeb

Evelin Sõluste


juhatuse assistent
P: +372 663 1500
M: +372 501 8181
E: evelin.soluste@ega.ee
Hel1

Helen Aasa


kommunikatsioonijuhi assistent
M: +372 5552 5443
E: helen.aasa@ega.ee
S: helen.aasa

Väliseksperdid

aare_väike

Aare Lapõnin


välisekspert
P: +372 663 1500
M: +372 501 1152
E: aarelaponin@gmail.com
markko_3

Markko Künnapu


välisekspert
P: +372 663 1500
M: +372 55 83275
E: markko.kynnapu@ega.ee
tom_annikve_foto

Tom Annikve


välisekspert
P: +372 663 1500
M: +372 505 7689
E: tom.annikve@gmail.com
S: tomannikve
sandra_veeb

Sandra Roosna


välisekspert
P: +372 663 1500
M: +372 513 6033
E: sandra.roosna@ega.ee
S: sandra.roosna
villem_veeb

Villem Alango


välisekspert
M: +372 502 6064
E: villem.alango@ega.ee
Tõnis_Mäe

Tõnis Mäe


projektijuht
M: +372 512 5136
E: tonis.mae@ega.ee
margus_pyya

Margus Püüa


Välisekspert
M: +372 509 3049
E: margus.pyya@ega.ee
S: margus.puua