fbpx

eGA pakub meeskondadele e-valitsuse e-õpet

07.09.2020

EGA käivitas e-valitsemise e-õppe, et julgustada valitsusi ja organisatsioone jätkama oma riikides digimuutuse elluviimist hoolimata pandeemiast. Kursustel saavad osaleda ainult meeskonnad.

E-valitsemise koolituste juhi Annela Kiiratsi sõnul aitab eGA e-õpe osalejatel selgusele jõuda, milliseid otsuseid on neil vaja teha oma riikide haldussuutlikkuse suurendamiseks ja jätkusuutlike avalike teenuste arendamiseks.

Pandeemia tõttu on e-riigi arendamine ja avalike e-teenuste pakkumine veelgi aktuaalsem ja vajalikum. Avalike e-teenuste kättesaadavaks muutmine tagab, et kodanikud saavad neid kasutada igal ajal ja igal pool,” ütles Kiirats.

eGA e-õpe on mõeldud gruppidele, et toetada e-riigi arendajate meeskonnatööd. „Jätkusuutlik e-riigi areng on tagatud, kui on olemas pühendunud ja teadlik meeskond. Meie e-õpe suurendab e-riigi alast teadlikkust ja pakub vajalikke teadmisi, mis aitavad paika panna riigi digipöörde tegevuskava. Uute teadmiste mõju on palju suurem, kui õppes osaleb terve meeskond,” selgitas Kiirats. Ta lisas, et kõik e-kursused on kohandatud osaleva riigi või organisatsiooni vajadustest lähtuvalt.

eGA e-õpet viivad läbi eGA, valitsusasutuste, ülikoolide, ettevõtete ja kodanikuühiskonna organisatsioonide eksperdid, kes omavad digipöörde elluviimise kogemust.

Kuulete e-Eesti ülesehitanud ekspertidelt tegelikke lugusid, mitte teooriat. Meie eksperdid lähtuvad oma kogemustest, mis on saadud nii e-Eesti ülesehitamisest kui nõustades rohkem kui 130 riiki digimuutuste elluviimisel, ” ütles Kiirats.

Kursused toimuvad inglise, vene ja prantsuse keeles.

Tutvuge meie e-kursustega siin!

eGA on e-valitsemise koolitust pakkunud alates 2003. aastast. eGA koolitustel ja seminaridel osalenud üle 6500 riigiametniku ja otsustaja 89 riigist.