Digisiirde kontseptsiooni mõistmiseks ja selle asetamiseks teie riigi konteksti on oluline kindlaks teha, mida digitaliseerimise all mõeldakse. Kõige tõhusamalt saab seda teha interaktiivse ja koostööl põhineva suhtluse kaudu, mida hõlbustavad koolitused, kohtumised, seminarid ja konverentsid.
Üle 20-aastase kogemusega E-riigi Akadeemia (eGA) vanemeksperdid on viinud läbi üle 360 koolituse ja seminari, kus on osalenud enam kui 10 000 kõrget ametnikku ja otsustajat. Eritellimusel loodud koolitused ja seminarid on aidanud kõige tõhusamalt kaasa digivalitsemise paremale mõistmisele. Need sessioonid on toonud kokku otsustajaid, et nad saaksid arutada kontseptsioone, vajadusi ja tulevasi samme ning varustada end oma riigi digisiirde läbiviimiseks vajalike teadmistega.
eGA aitab digisiirde kogemuste vahetamisel järgnevate tegevustega:
- Olukorra hindamine
- Osalejate juhendamine eeldatava tulemuseni jõudmiseks – kompaktsetest lühisessioonidest terviklike nädalaste koolitusprogrammideni, kus jagatakse hulgaliselt praktilisi teadmisi, mida oma organisatsioonis rakendada
- Kui loote sessioonide järel oma digitaliseerimise tegevuskava, on eGA valmis kavandatud tegevuste elluviimisel koostööpartnerina kaasa lööma
Meie projektid
Suurem osa 20 aasta jooksul korraldatud 360 koolitusest ja seminarist on olnud viiepäevased kursused Eestis, kahele maakonnale suunatud ühiskoolitused või nädalased programmid koos interaktiivsete kohtumiste ja seminaridega abisaajariigis.
Meie iga-aastasel e-valitsemise konverentsil Eestis võõrustame sadu kõrgeid ametnikke ning samas anname ka nõu teiste konverentside sisu planeerimisel.