Ligipääsetavus
Usaldusväärne partner
Soovides tagada kvaliteetse teenuse pakkumist, omavad eGA projektijuhtimine, koolitus- ja nõustamisteenused ISO 9001:2015 sertifikaati. Loe sellest lähemalt siit.
eGA on läbinud ka Euroopa Komisjon hindamise (pillar assessment) ning tunnistatud usaldusväärseks partneriks Euroopa Liidu mahukate digiprojektide elluviimiseks. Lisaks on eGA on teinud edukat koostööd selliste rahastajatega nagu USAID, Maailmapank, UNDP, SIDA, EBRD, ESTDEV ja paljud teised. Riikide kübertuvalisuse suurendamiseks teeb eGA koostööd ka ENISA, GFCE ja NATO–ga.
eGA arvudes
Püüdleme tipptaseme poole
eGA töötab selle nimel, et luua edukaid digiühiskondi, mis parandavad oma kodanike elu, tugevdavad majandust ja tagavad läbipaistva, demokraatliku ja tõhusa avaliku halduse.
Liikmelisus, hangete kord, korruptsiooni ennetus
eGA on rahvusvaheliselt digitaalse identiteedi ja turvaliste e-teenuste loomist ja juurutamist suunava Secure Identity Alliance nõuandev vaatleja, GFCE (The Global Forum of Cyber Expertise) partner, Arengukoostöö Ümarlaua, Vabaühenduste Liidu, EISA (Eesti Infoturbe Liidu) ja ITLi liige.
Oma tegevustes järgib E-riigi Akadeemia vabaühenduste eetikakoodeksit ja mitmekesisuse kokkulepet.
Sellelt lehelt leiate infot E-riigi Akadeemia (eGA) hangete läbiviimise kohta.
eGA ei ole hankija riigihankete seaduse mõistes. Kohaldame siiski riigihangete seaduse põhimõtteid ja nõudeid. Arvestame riigihangete vaidlustuskomisjoni, Eesti kohtute ning Euroopa Liidu Kohtu tõlgenduspraktikaga. Nii tagame hangete läbipaistvuse, tõhusa konkurentsi ja võrdse kohtlemise. Samas võivad meie rahastajad võivad ette näha ka rangemaid ja spetsiifilisemaid nõudeid, mida kajastame oma hangete tingimustes.
Ootame teid osalema meie hangetel!
eGA toimunud ja toimuvate hangete kohta leiate infot siit: riigihanked.riik.ee
eGA hangetel osalemise õppevideo
Riigihangete registri üldine ülevaade
Riigihangete registri tutvustus pakkujale
E-riigi Akadeemia (eGA) on sihtasutus, mille üks peamisi väärtusi on sõltumatus. E-riigi Akadeemia juhatus tegeleb järjepidevalt organisatsioonis korruptsiooni ennetamise meetmete rakendamise ja järelevalvega ning teadlikkuse tõstmisega, et hoida ära ebapiisavast töökorraldusest või inimeste hooletusest tekkivaid korruptsiooniohtlikke olukordi.
Peamised meetmed korruptsiooni ennetamiseks on:
- töötajate iga-aastaste majanduslike huvide deklaratsioonide esitamine,
- kohustuslik kõrvaltegevusest teavitamine,
- otsuste tegemisest taandamine,
- üle 100-euroste kingituste kohustuslik deklareerimine, kusjuures neist tuleb kas keelduda või need anda üldkasutusse.
Korruptsiooni ennetamise alase teadlikkuse tõstmiseks korraldab juhatus vähemalt kord aastas teavitus- ja/või koolitustegevusi.
Korruptsiooniohtliku olukorra või selle eelduste tuvastamisel palume sellest meid informeerida ühel järgmistest viisidest:
- saates meili
- helistades eGA üldtelefonile +372 663 1500
- anonüümseid sõnumeid on võimalik saata eGA veebilehe”Võta ühendust” vormi kaudu.
Pöördumine edastatakse vastavalt teate sisule kas riskijuhile, juhtkonnale, nõukogule (vastavalt sellele, keda teade ei puuduta). Pärast teate läbivaatamist ja analüüsimist informeerib riskijuht, juhtkond või nõukogu teate saatjat tulemustest. Juhul kui teade oli anonüümne, on eGA juhtkonnal võimalik avalikustada analüüsi tulemused eGA veebilehel.
eGA viib läbi kohustuslikku auditit, et tagada oma tegevuste vastavus juriidilistele nõuetele, kontrollida oma finantsaruannete õigsust ning näidata läbipaistvust ja vastutust sidusrühmade ees.
eGA raamatupidamise aastaaruande kohustuslikku auditi viib läbi KPMG Baltic.
e-Governance Conference'i korraldatud
osalejat 70 riigist