fbpx

e-Governance Conference 2019: Same Goals, Different Road Maps

21.05.2019

E-riigi Akadeemial on hea meel kutsuda Sind meie viiendale iga-aastasele e-valitsemise konverentsile, mis toimub 21.-22. mail 2019 Tallinnas.

Konverents keskendub valitsuste ja riikide digitaalsete eesmärkide saavutamise tegevuskavadele ning otsib vastuseid küsimustele: mis on e-valitsemise peamised nurgakivid? kuidas toetada innovatsiooni? kuidas mõjutavad rahvusvahelised arengud riigijuhtimist?

Konverentsi peamine eesmärk on suurendada e-riiki arendavate ametnike ja neid tegevusi toetavate rahastajate teadmisi e-valitsemise mudelitest, et aidata riikidel välja töötada oma e-riigi arendamise tegevuskava. Põhiettekanded, paralleelsed töötoad ja arutelud  keskenduvad  koostöö edendamise praktilistele aspektidele, vaadeldes erinevaid piirkondlikke lähenemisviise, konkreetseid näiteid ja tehnoloogilisi lahendusi.

Konverentsil on võimalus kohtuda ja võrgustuda e-valitsemise arendamise, valitsuse ja info- ja kommunikatsioonitehnoloogia otsuste tegijate, akadeemiliste ringkondade, doonororganisatsioonide ja ettevõtetega kogu maailmast. Expo alal esitleme Eesti ja rahvusvaheliste ettevõtete ja organisatsioonide e-teenuseid ja lahendusi.

Kohtumiseni konverentsil!

Konverentsi avab Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid.

Konverentsi programm ja registreerimine on aadressil egovconference.ee.