fbpx

e-Governance Conference 2019: Same Goals, Different Road Maps

21.05.2019 - 22.05.2019

E-riigi akadeemial on hea meel kutsuda Sind meie viiendale iga-aastasele e-valitsemise konverentsile, mis toimub 21.-22. mail 2019 Tallinnas.

Konverents keskendub valitsuste ja riikide digitaalsete eesmärkide saavutamise tegevuskavadele ning otsib vastuseid küsimustele: mis on e-valitsemise peamised nurgakivid? kuidas toetada innovatsiooni? kuidas mõjutavad rahvusvahelised arengud riigijuhtimist?

Konverentsi peamine eesmärk on suurendada e-riiki arendavate ametnike ja neid tegevusi toetavate rahastajate teadmisi e-valitsemise mudelitest, et aidata riikidel välja töötada oma e-riigi arendamise tegevuskava. Põhiettekanded, paralleelsed töötoad ja arutelud  keskenduvad  koostöö edendamise praktilistele aspektidele, vaadeldes erinevaid piirkondlikke lähenemisviise, konkreetseid näiteid ja tehnoloogilisi lahendusi.

Konverentsil on võimalus kohtuda ja võrgustuda e-valitsemise arendamise, valitsuse ja info- ja kommunikatsioonitehnoloogia otsuste tegijate, akadeemiliste ringkondade, doonororganisatsioonide ja ettevõtetega kogu maailmast. Expo alal esitleme Eesti ja rahvusvaheliste ettevõtete ja organisatsioonide e-teenuseid ja lahendusi.

Kohtumiseni konverentsil!

Konverentsi avab Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid.

Peaesineja on Rwanda president ja “Targa Aafrika” algatuse esimees Paul Kagame.

Konverentsi programm ja registreerimine on aadressil egovconference.ee.

Tiina Viiderfeld


Kliendisuhete arendusjuht