fbpx

E-valitsemise käsiraamat nüüd saadaval vene keeles

Raamat “Э-Эстония. Э-управление на практике” annab ülevaate Eesti infoühiskonnast, selle ülesehitusest ja juhtimisest. Käsiraamat selgitab, kuidas tehnoloogiad, seadusandlus, organisatoorne korraldus ning kodanike ja ettevõtete kaasatus teevad e-valitsemise võimalikuks.

Raamatust leiab detailse ülevaate koosvõime teguritest, digitaalse identiteedi haldamisest ning sellega seotud seadusandlusest.

Raamatu koostasid E-riigi Akadeemia eksperdid koos Eesti küberkaitse ning digitaalse identiteedi asjatundjatega. Käsiraamatu tõlkimist ja väljaandmist toetas IDEMIA France S.A.S, kes on valitud Eesti uue põlvkonna ID-kaardi tarnijaks.

 

Usume, et raamat on heaks abiliseks riigijuhtidele ja -ametnikele, kes soovivad infotehnoloogia võimalusi oma riigis rakendada, ning samuti kõigile e-riigi huvilistele.

Suurema koguse ostusoovi korral kontakteeru palun helen.aasa@ega.ee. Samuti on võimalik raamatuid osta meie kontorist aadressil Rotermanni 8, Tallinn, E-R 9:00-17:00.

Kui ostad raamatu allolevate linkide kaudu, siis pärast PayPal makse sooritamist vajuta kindlasti  “Return to Merchant” ning lae raamat alla.