fbpx

E-valitsemise e-õpe

eGA e-õpe on lihtsaim moodus pakkuda oma koostööpartneritele e-valitsemise ja digimuutuste elluviimise koolitust.

 

E-õpe annab riikidele haldussuutlikkuse tõstmiseks vajaliku teadmise e-valitsemise protsesside ja poliitikate kujundamisest ning avalike e-teenuste arendamisest. Aitame sinu koostööpartneritel e-valitsemise teemasse sisse elada ja mõtteid koondada, et saaksite edasisi tegevusi planeerida.

eGA e-õppe viivad läbi eGA eksperdid ja oma valdkonna arendajad Eestis, kellel on rikkalik kogemus digimuutuste elluviimisel.

eGA e-õppesse on oodatud e-valitsemise valdkonna suunajate, otsustajate ja ekspertide meeskonnad. Võtke meiega ühendust, et luua oma meeskonnale/grupile kohandatud e-kursus!

 

E-õpe sisaldab:

  • Ettekandeid mitmesugustel e-valitsemisega seotud teemadel, nagu e-valitsemise alused, e-valitsemise koordineerimine ja poliitikakujundamine, erasektori roll digimuutustes, e-valitsemise rakendamist reguleeriv seadusandlus, avatud valitsemise rakendamine ja avaliku sektori küberturvalisuse korraldus. Ettekanded on kas eelsalvestatud või edastatakse otseülekandena.
  • Arutelu kolleegidega Arutelu käigus tutvuvad koolitusel osalejad koolitusmaterjalidega ja vastavad meie küsimustikule e-valitsemise praeguse olukorra ning digimuutuste proovikivide kohta konkreetses riigis. Meeskonnatöö aitab analüüsida konkreetse riigi haldusprotsesside täiustamise vajadusi.
  • Veebiseminarid Eesti e-valitsemise ekspertidega Sissejuhatavas veebiseminaris tutvustame Eesti e-valitsemise lahendusi. Järgnevas aruteludele keskenduvas veebiseminaris saavad koolitusel osalejad üksikasjalikumaid selgitusi huvipakkuvate aspektide kohta, esitada küsimusi, arutada edasisi tegevusi, küsida tagasisidet oma riigis tehtu kohta jne. Soovi korral korraldame ka kokkuvõtva veebiseminari.

 

E-õpe kestab umbes 8 nädalat. Kursuse lõplik kestus lepitakse kokku tellijaga.

eGA koolitus vastab kvaliteedijuhtimisstandardile ISO 9001: 2015.

 

e-valitsemise kursuse näidis

 

e-valitsemise koolituste tutvustus

 

Soovid oma meeskonna vajadustele kohaldatud e-õpet?

 

1
Küsi pakkumist. Oma meeskonna või grupi vajadustele kohandatud pakkumise saamiseks võta meiega ühendust aadressil ! Kaardistame soovid ja koolituskava koostamiseks vajaliku taustinfo.
2
Komplekteeri koolitusel osalejate meeskond. Soovitame kaasata mitmete asutuste erinevate tasandite töötajaid, et e-õppes osaleks e-valitsemist kestlikult elluviiv meeskond. Grupi suurus on kuni 20 osalejat.
3
Teeme pakkumuse. Võttes arvesse osalejate profiili ja vajadusi, teeme e-õppe pakkumise, mis sisaldab eelarvet, kava, kestust ning korralduse üksikasju.
4
Sinu meeskond läbib e-õppe ning alustab omandatud teadmiste kasutamist!
E-õppe ülesehitus
  • Sissejuhatav veebiseminar (Teams, Zoom, Skype)
  • E-õppe portaalis olevate esitluste iseseisev läbitöötamine
  • Reaalajas esitlused (Teams, Zoom, Skype)
  • Arutelu veebiseminar ekspertidega (Teams, Zoom, Skype)
  • Järeldused ja järgmised sammud eelnevalt kokkulepitud vormis (veebiseminarina või kirjaliku memona)

E-õpe saab olla ettevalmistavaks sammuks koolitusvisiidile Eestisse, mille käigus pakume veelgi põhjalikumaid teadmisi.