fbpx

e-Governance Conference 2021

18.05.2021 - 20.05.2021

E-riigi Akadeemial on hea meel kutsuda teid  18.-20. mail 2021 7. e-valitsemise veebikonverentsile (e-Governance Conference), kus heidame pilgu 2020. aastal kujunenud uuele normaalsusele avalike teenuste osutamisel ning käsitleme järgmise normaalsuse proovikive ja perspektiive.

Kolmepäevane e-valitsemise konverents koosneb interaktiivsetest ettekannetest ja aruteludest. Konverentsil olete osaks rahvusvahelisest e-riigi arendajate kogukonnast, võimalusega osaleda kõigil aruteludel, suhelda teiste osalejatega ja külastada EXPO-t.

Peamistel konverentsipäevadel 19. – 20. mail keskendume järgmistele teemadele:

  • Kuidas kiirete muutustega sammu pidada?
  • Kas „digitaalne ennekõike“ mõtteviis jääb püsima? Millised on olnud kiirest sunddigiteerimisest saadud õppetunnid?
  • Millised on tehnoloogia suundumused, mis mõjutavad valitsuse digitegevuskavu ja -strateegiaid?
  • Millised on head näited avaliku ja erasektori jõudude ühendamisest?
  • Kas digitaalse vastutuse põhimõtted aitavad suunata valitsusi ja ettevõtjaid jätkusuutlikuma ja kaasavama digitaalse ühiskonna poole?

18. mail on suurepärane võimalus osaleda inspireerival sissejuhataval päeval, kus Eesti ja rahvusvahelised e-valitsuse eksperdid jagavad oma praktilisi kogemusi ning näpunäiteid, kuidas liikuda digiarengutega edasi strateegiliselt ja tõhusalt.

Konverentsi programm, praktiline teave, samuti veebipõhine registreerimine on saadaval aadressil egovconference.ee.

Päringute saamiseks võtke meiega ühendust aadressil

Kohtumiseni konverentsil!

Esinejad

Konverentsi esinejate hulka kuuluvad Eesti president Kersti Kaljulaid, futurist ja autor Trond Arne Undheim, Eesti endine president Toomas Hendrik Ilves, Eesti valitsuse direktor Siim Sikkut ning ministrid ja kõrged valitsusametnikud üle kogu maailma.

Täpsem päevakava, teave peaesinejate ja paneeldiskussioonidesse kaasatud ekspertide kohta on konverentsi veebisaidil aadressil egovconference.ee.