fbpx

e-riik: uued horisondid?

22.01.2008

E-riigi Akadeemia ja Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ühisele konverentsile “e-riik: uued horisondid?” olid kokku tulnud 130 erinevate asutuste juhti, nõukogu liiget, spetsialisti, otsustajat, et kaasa elada infoühiskonna tuleviku visioneerimisele teemal “Mis juhtub e-riigiga aastaks 2018?”.

Tulevikuvisioone ootasime kuulama kõiki ettevõtjaid, asutuste juhte, juhatuste liikmeid, kohalike omavalitsuste ning erinevate erakondade esindajaid, IT arendajaid ning teisi aktiivseid inimesi, kes osalevad erinevates infoühiskonna arengut puudutavates otsustusprotsessides. Kõikidele esinejatele oli võimalik esitada küsimusi ning pakkuda välja omapoolne nägemus, kuhu järgnevate aastate jooksul infoühiskonna arengut puudutavad tegevused suunatakse.

Konverentsi avas majandusminister Juhan Parts, esimese sessiooni avaettekande tegi seekordse ürituse ainuke välislektor, ITU (Rahvusvaheline Telekommunikatsiooni Liit) peasekretär, Hamadoun Touré. Touré juhib ITU-s ka rahvusvahelist küberturbe kava arendamist, mille eestipoolsed ekspertgrupi liikmed on Ivar Tallo, Jaak Tepandi ja Toomas Viira.
Lisaks videoülekandele oli konverentsi jooksul avatud ka Skype´i suhtluskeskkond Henrik Roonemaa modereerimisel, millega kõik huvilised liituda ning kaasa rääkida said.

Päevakava

Konverentsi kava ja kõik ettekanded ja videod on leitavad siit.

Esitlused

Konverentsi kõik ettekanded ja videod on leitavad siit.

Partnerid

logo_mkm

Ministry of Economic Affairs and Communications