fbpx

e-Governance Conference 2020: Giant Leaps Start With Small Steps

18.05.2020 - 21.05.2020

E-riigi Akadeemial on hea meel kutsuda teid VI rahvusvahelisele e-valitsemise konverentsile “Giant Leaps Start With Small Steps“/ “Hiiglaslikud arenguhüpped saavad alguse väikestest sammudest“. Konverents toimub veebikonverentsina 18. – 21. mail 2020 veebilehel egovconference.ee.

Tänavune veebikonverents keskendub valitsuste ees seisvatele ülesannetele kodanike ja ettevõtete tegevuse toetamisel veebis.

Kutsume osalema järgmistes teemapäevadel:

  • Sissejuhatav seminar: Ülevaade e-valitsemisest  – 18. mail 2020
  • Visioon ja tegevus: Digimuutuse visiooni teisendamine väikesteks sammudeks: millest alustada? – 19. mail 2020
  • Digipöörde rahastamine: kuidas muuta digikomponent riigi arengu oluliseks osaks ja kuidas seda rahastada? – 20. mail 2020
  • Kaasaegsed tööriistad e-valitsemises: kuidas valitsused kavandavad, reguleerivad ja juhivad pilvepõhistele platvormiteenustele üleminekut? – 21. mail 2020

Teemade täpsem kirjeldus, peaesinejad, aruteludes osalevad eksperdid ja taustmaterjalid on leitav konverentsi veebilehelt. Konverents toimub inglise keeles.

 

Veebikonverentsi ülesehitus

Veebikonverents pakub neli päeva haaravat ja pidevalt täienevat konverentsikogemust! Iga päev avalikustame uue teema peaesineja ettekande, ekspertide arvamused ja näiteid erinevatest riikidest.

Osaleja saab valida kõige huvitavamad ettekanded ja neid jälgida just siis, kui soovib. Päeva ettekanded kulmineeruvad kahe reaalajas toimuva interaktiivse aruteluga, mille jooksul vastavad peaesinejad  osalejate küsimustele ja kommentaaridele. Igast teemapäevast ilmub ka eksperdi koostatud kokkuvõte. Lisaks on meil hea meel tervitada teid virtuaalsel ekspol!

Tänavuse konverentsi pealkiri on ajendatud  Kuul maandumise 50. aastapäevast. Nagu me teame, algas ka see inimkonna hiiglaslik arenguhüpe väikestest sammudest: teadusuuringud, kohtumised, programmeerimine, tehnoloogia arendamine jne. Sama põhimõte kehtib ka digimuutuste ja e-valitsuse arendamise kohta.

Esinejad

Veebikonverentsil esinevad Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid, Aafrika Liidu taristu ja energia volinik Amani Abou-Zeid, Eesti valitiuse IT-juht Siim Sikkut, menuki „Non-Bullshit Innovation“ autor David Rowan ja enam kui 20 riigi digipöörde eestvedajad.

Veebikonverents toob kokku e-valitsemise arendamise eest vastutavad ametnikud, riigi IKT arengute üle otsustajad, teadlased, rahvusvahelised rahastajad ja ettevõtted üle maailma.

Kohtumiseni veebikonverentsil!