fbpx

Käsiraamat “e-Estonia. e-Governance in Practice” ilmus hispaania keeles

27.05.2022

E-riigi Akadeemia koostatud käsiraamat “e-Estonia. e-Governance in Practice” ilmus Kesk-Ameerika Arengupanga (IDB) toel hispaania keeles. Lisaks inglise, vene, jaapani ja tai keelele on hispaania keel viies keel, milles e-valitsemise käsiraamat on seni avaldatud.

e-Estonia. La e-governanza en la práctica” annab suure panuse digimuutuste läbiviimise õnnestumisesse Kesk-Ameerika riikides. Käsiraamatul on suur väärtus kõigile, kes juhivad digiarengu projekte või neid toetavad, sest see jagab Eesti, tunnustatud digiühiskonna kogemusi,“ ütles Kesk-Ameerika arengupanga andme- ja digivalitsemise klastri koordinaator Miguel Porrua raamtut tutvustaval üritusel 240 osalejale.

Raamat annab ülevaate Eesti infoühiskonnast, selle ülesehitusest ja juhtimisest ning selgitab, kuidas tehnoloogiad, seadusandlus, riigi juhtimine ning kodanike ja ettevõtete kaasatus teevad e-valitsemise võimalikuks. Raamatu koostasid E-riigi Akadeemia eksperdid koos küberkaitse ning digitaalse identiteedi asjatundjatega.

Loodame, et käsiraamat aitab kaasa e-valitsemise teadmiste levimisele ning e-riigi arendamisele hispaaniakeelsetes riikides üle maailma!

E-riigi Akadeemia tänab Radu Serranot, Anu Vahtra-Hellatit ja Florencia Boudinot panuse eest raamatu ilmumisse!

 

LAADI RAAMAT ALLA SIIT!

 

Vaata raamatu tutvustusüritust!