fbpx

DRIVE: Digilõhe uuring ja mõju haavatavatele e-kodanikele

Gruusia | Ukraina
E-demokraatia
Riigid
Gruusia | Ukraina
Valdkonnad
E-demokraatia
Kestus
09/2021 - 08/2023
Eelarve
289414 €
Projektijuht
Rahastajad

Projekti “DRIVE: Digilõhe uuring ja mõju haavatele e-kodanikele” eesmärk on Gruusia ja Ukraina digitaalselt haavatavate rühmade elukvaliteedi paranemine kaasamise, teenuste pakkumise ja läbimõeldud poliitikakujundamise kaudu.

Selleks teevad eGA ja kohalikud partnerid Ukrainas ja Georgias digilõhet kaardistava uuringu, koostavad soovitused tegevusteks, korraldavad koolitusi riigiasutustele ja kodanikuühiskonna organisatsioonidele ning aitavad kaht soovitustel põhinevat kohalikku projekti ka viia ellu.

eGA teeb maksimaalse mõju saavutamiseks koostööd kahe kohaliku partneriga: Infovabaduse Arendamise Instituudiga (Institute for Development of Freedom of Information (IDFI) Gruusias ja 2030: Tech for Public Good Ukraina.

Artiklid

Shedding Light on the Digital Vulnerability: Challenges and Solutions

(Reinsalu, K.  (2022). Shedding Light on the Digital Vulnerability: Challenges and Solutions. In: Christine Leitner, Walter Ganz, Clara Bassano, Clara Bassano and Debra Satterfield (eds) The Human Side of Service Engineering. AHFE (2022) International Conference. AHFE Open Access, vol 62. AHFE International, USA.)