fbpx
Tule meile tööle!
Tule meile tööle!

Nutika valitsemise ekspert

E-riigi Akadeemia (e-Governance Academy) nutika valitsemise valdkond toetab riikide kesk- ja omavalitsusi digimuutuste elluviimisel. Viimastel aastatel oleme koostööd teinud Barbadose, Aruba, Palestiina, Jordaania, Tuneesia ja Mongoolia riigiasutustega. Käimas on projektid Montenegros, Sri Lankal, Tongal, Dominical ja mitmes Araabia riigis. Lisaks osaleme Eesti avaliku teenistuse tippjuhtide digivõimekuse arenguprogrammi elluviimisel. Loe projektide kohta lähemalt: ega.ee/et/projektid/

Otsime oma meeskonda nutika valitsemise eksperti, kes aitaks suunata ja toetada E-riigi Akadeemia partnerriikide ja -regioonide digisiiret. Sinu tööks on hinnata riikide digiküpsust vastavalt E-riigi Akadeemias väljatöötatud metoodikale, koostada digipöörde tegevuskavu ja toetada nende elluviimist.

Sobiv kandidaat

  • omab kogemust ja teadmisi avaliku haldusest ning digimuutuste juhtimisest;
  • omab teadmisi valdkondlikest digilahendustest;
  • oskab analüüsida ning leida valdkondlikuks digimuutuseks sobivaid mudeleid;
  • suudab kavandada digimuutuste projekte koos konkreetsete tähtaegade, eelarve ning kaasatavate partneritega;
  • oskab planeerida ja täita projektide tegevusi ning teha kvaliteedikontrolli;
  • on valmis jagama digimuutuste alaseid teadmisi loengutel ja avalikel esinemistel;
  • on võimeline töötama iseseisvalt erinevates kultuurilistes ja keelelistes keskkondades;
  • valdab erialast inglise keelt hästi suuliselt ja kirjalikult ning suhtlustasemel eesti keelt; vene, hispaania ja/või prantsuse keele oskus on lisaväärtuseks.

Pakume rahvusvahelist töökeskkonda, suurepäraseid arenguvõimalusi ning konkurentsivõimelist palka. Nutika valitsemise ekspert töötab täistööajaga.

Kandideerimiseks saada CV ja ingliskeelne motivatsioonikiri 09. juuniks 2021. a CV-Online’i kaudu või .

Küsi lisainfot: .

E-riigi Akadeemia (eGA) on sõltumatu missioonipõhine sihtasutus, mis aitab välisriikide avaliku sektori organisatsioonidel ja vabaühendustel luua ja arendada jätkusuutlikku ja tõhusat e-riiki ning parendada demokraatlikke protsesse. 18 aasta jooksul oleme teinud koostööd enam kui 230 organisatsiooniga 130 riigist. Meie meeskonna tuumikuks on Eesti e-riigi arhitektid ja ülesehitajad. Rohkem infot: ega.ee