fbpx

eGA käivitas digiriigi taskuhäälingu

05.08.2020

eGA alustas taskuhäälingu saadetega, et jagada visioone, lugusid ja õppetunde sellest, kuidas iga ühiskond võiks kasutada digitehnoloogiat oma arenguks.

Digiriigi (Digital Government) taskuhääling võõrustab e-valitsemise eksperte E-riigi Akadeemiast, Eesti avalikust ja erasektorist, ja riikidest, kellega E-riigi Akadeemia on teinud koostööd enam kui 18 aastat.

E-riigi Akadeemia kommunikatsioonijuhi Anu Vahtra-Hellati sõnul on digitaalse valitsemise taskuhääling mõeldud inimestele, kes tunnevad huvi, kuidas võiks välja näha igapäevane suhtlus valitsuse või omavalitsusega digiajastul.

Taskuhäälingu saadetes osalevad eksperdid, kellel on laialdased digipöörde läbiviimise kogemused. Nad jagavad oma teadmisi ja kogemusi, mis on saadud nii Eesti digitaalse ühiskonna ülesehitamisel kui ka enam kui 130 riigi valitsuse toetamisel digipöörde väljakutsetega toimetulekul. Pakume kuulata tõestisündinud lugusid, mitte teooriat. Loodame saadetega innustada kuulajaid edendama digiarengut kõikjal maailmas!

Digiriigi taskuhäälingu saated on kuulatavad inglise keeles Spotify‘s ja peagi ka teistes taskuhäälingu rakendustes. Saated jõuavad eetrisse igal kolmapäeval.

Esimeses saates “E-riigi lühiajalugu” räägivad E-riigi Akadeemia asedirektor Hannes Astok ja nutika valitsemise valdkonnajuht Linnar Viik, kuidas tehnoloogia areng on mõjutanud e-riigi arengut erinevatel kümnenditel ning piiluvad ka tulevikku.

Kuula saadet siit!