fbpx

Aastaraamat 2017: maailm avardus veelgi, tegevused said ISO-kvaliteedimärgise

19.02.2018

E-riigi Akadeemia aastaraamat annab ülevaate 2017. aastal 15. tegevusaastat tähistanud organisatsiooni peamiste tegevuste kohta ning toob välja aasta olulisemad sündmused.   

Aasta kokkuvõttes nendib tegevjuht Arvo Ott, et 2017. aastal tihenes märgatavalt koostöö Aafrika ning Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikidega. „Koostöö kulmineerus Tallinna e-valitsemise konverentsiga maikuus, millele järgnes mitu külaskäiku, konsultatsiooni ja koolitust Kariibi mere riikides ning koostöös India Ookeani Komisjoniga Mauritiusel. Lisaks külastasid E-riigi Akadeemiat huvilised Malist, Beninist, Nigeeriast ja Madagaskarilt. Samuti alustasime tihedat koostööd e-valitsuse arendamiseks Kaimanisaartel,“ kirjutas Arvo Ott aastaraamatus.

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumine aasta teises pooles andis E-riigi Akadeemiale võimaluse mängida olulist osa ELi ja idapartnerluse riikide vahelistes suhetes. Kõrghetkeks oli E-riigi Akadeemia ja Eesti Idapartnerluse Keskuse (ECEAP) koostöös korraldatud e-partnerluse konverents.

Organisatsioonina astus akadeemia suure sammu edasi, viies oma projektijuhtimise ning koolitus- ja nõustamisteenused kooskõlla ISO 9001:2015 nõuetega.

Lisaks möödunud aasta sündmuste kajastamisele heidab aastaraamat intervjuus E-riigi Akadeemia ühe asutaja Linnar Viigiga pilgu 15 aasta taha, meenutades organisatsiooni tekke- ja arengulugu ning seades sihte tulevikuks.

Aastaraamatust leiab statistika akadeemia tegevuste ja olulisemate majandusnäitajate lõikes. Kirsina tordil esitleb trükis 15 põnevat fakti E-riigi Akadeemia ja tema meeskonnaliikmete kohta.

Head lugemist!

 

Või loe aastaraamatut meie veebilehel: E-riigi Akadeemia aastaraamat 2017