fbpx

E-riigi Akadeemia liitus mitmekesisuse kokkuleppega

10.06.2020

E-riigi Akadeemia liitus täna, 10. juunil 2020 mitmekesisuse kokkuleppega. Sellega soovib organisatsioon kinnitada, et austab inimeste mitmekesisust ning väärtustab võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, partnerite kui klientide seas.

Arvo Ott ja Egert Rünne, Inimõiguste Keskusest peale lepingu allkirjastamist.

Fotol (vasakult) Arvo Ott ja Egert Rünno Inimõiguste Keskusest peale lepingu allkirjastamist.

 

E-riigi Akadeemia juhatuse esimehe Arvo Otti sõnul on kokkuleppe allkirjastamine E-riigi Akadeemia jaoks loomulik samm, mis mõtestab organisatsiooni senist tegevust. “E-riigi Akadeemia igapäevatöö on nõustada erinevate riikide valitsusi ja organisatsioone e-riigi arendamisel. Meie meeskond on äärmiselt mitmekesine, liites nii vanu kui noori, erinevaid rahvusi ja keeli. Oleme oma meeskonnaga 18 aasta jooksul tegutsedes kogenud, et hea ja tulemuslik koostöö põhineb koostööpartnereid ja oma töökaaslaseid väärtustaval ja võrdsel kohtlemisel. Oleme veendunud, et hea ja õiglane suhtumine inimestesse aitab igati kaasa eesmärkide saavutamisele,” ütles Arvo Ott.

Fotol Arvo Ott allkirjastamas lepingut.

 

Mitmekesisuse kokkulepe algatati Eestis 2012. aastal Tallinna Tehnikaülikooli õiguse instituudi võrdse kohtlemise edendamise projekti “Erinevus rikastab” raames, mida kaasrahastasid Euroopa Komisjon, sotsiaalministeerium ja TTÜ õiguse instituut. Nüüdseks koordineerib kokkuleppe võrgustiku tegevusi Eesti Inimõiguste Keskus. Tänaseks on kokkuleppega liitunud juba üle 120 ettevõtte, avaliku sektori organisatsiooni ja vabaühenduse.

Kokkuleppega saab tutvuda siin.