fbpx

Otseülekanne Lvivi IKT konverentsilt

15.03.2016

E-riigi Akadeemia korraldab neljapäeval, 17. märtsil Lvivis (Ukraina) IKT-teemalise konverentsi Ukraina omavalitsuste ja riigiametnikele. Konverents on otseülekandes jälgitav  Youtube’is 17. märtsil kell 10.00 – 17.00.

Konverentsil tutvustavad Ukraina omavalitsuste esindajad Eesti-Rootsi toetusprojekti käigus valminud e-teenuseid (dokumendihaldussüsteemi, kõnekeskust, m-teenuseid ja geoinfosüsteemi) ja arutlevad koos riigiametnikega uute koostöömudelite üle keskvõimu ja omavalitsuste vahel, mis aitaks kaasa detsentraliseerimisele ning tõhustaks infovahetust osapoolte vahel.

E-riigi Akadeemia arendusjuhi Hannes Astoki sõnul aitab konverents tutvustada avalikke e-lahendusi Ukrainas. “E-valitsemise lahendused muudavad omavalitsuste töö läbipaistvamaks ja tõhusamaks. Ja kõige tähtsam  – aitavad vähendada korruptsiooniriski,” ütles  Hannes Astok.

Konverents toimub projekti “E-valitsemise tugi Ukraina omavalitsustele” osana ning selle korraldamist toetavad Rootsi rahvusvahelise arengukoostöö agentuur (SIDA) ja Eesti Välisministeerium Eesti arengukoostöö raames.

 

Lisainfo:

Konverentsi info

Ukraina omavalitsustes juurutatud e-lahendusi tutvustav trükis.