fbpx

eGA hangib infosüsteemide turvalisuse testimise juhiseid ja koolituskursuseid Ukraina ametiasutustele

17.12.2020

eGA kuulutas välja hanke infosüsteemide turvalisuse kontrolltestimise juhiste väljatöötamiseks ja vastavate koolituskursuste läbiviimiseks Ukraina ametiasutustes.

Hanke eesmärk on arendada Ukraina riigiasutuste esindajate küberturvalisuse alase testimise planeerimis- ja läbiviimisoskusi.

“Otsime järgmiseks kuuks kuuks partnerit, kes koostaks juhised, mis hõlmaks infosüsteemide turvakontrolli ja testimise ettevalmistamist ja rakendamist ning testimistulemuste kasutamist organisatsiooni edasistes tegevustes,” ütles Epp Maaten.

“Samuti soovime, et projektipartner valmistab ette koolitusmaterjalid ja viib läbi infosüsteemide turvalisuse testimise ja hindamise põhielementide koolitused,” ütles Maaten.

Hange toimub projekti „Ukraina avaliku sektori küberturvalisuse kompetentsi tõstmine” raames. Projekti eesmärk on suurendada Ukraina valitsusasutuste valmisolekut töötada välja valitsuste infosüsteemide turvalisuse hindamise kord. eGA peamine projektipartner on Ukraina Digipöörde Ministeerium. Projekti rahastavad Eesti Arengukoostöö Fond ja USA saatkond Ukrainas.

Tutvu hankenõuetega Eesti riigihangete registris .